L'intrinori

Da u 2007 à oghji

Dipoi u 7 di nuvembri 2014, Olivier Pantaloni hè l'intrinori di l'AC Aiacciu

18 d'uttrovi-4 di nuvembri 2014: Thierry Debès (rimpiazzamentu)

Nuvembri 2013 - 17 d'uttrovi 2014: Christian Bracconi

Lugliu 2013 - nuvembri 2013: Fabrizio Ravanelli

1a di ghjinnaghju 2013 - 1a di ghjugnu 2013: Albert Emon

1a di lugliu 2012 - 17 di dicembri 2012: Alex Dupont

23 di farraghju 2009-1ma di lugliu 2012: Olivier Pantaloni

29 d'aostu 2008 - 23 di farraghju 2009: José Pasqualetti

31 di maghju 2007 - 29 d'aostu 2008: Gernot Rohr

Ghjugnu 2006 - 31 di maghju 2007: Ruud Krol

Da u 1975 à u 2014

12 di ghjinnaghju 2006 - ghjugnu 2006: José Pasqualetti

4 d'uttrovi 2004 - 12 di ghjinnaghju 2006: Rolland Courbis

2004: Olivier Pantaloni

2003-2004: Dominique Bijotat

2001-2003: Rolland Courbis

1992-2001: Battì Gentili

1978-1979 : Mohammed Azzouz

1976-1978 : François Paoli

1975-1976 : Alain Mistre

Da u 1955 à u 1975

1974-1975 : Lulu Accorsi

1973-1974 : Louis Hon

1972-1973 : André Mori

1971-1972 : Antoine Cuissard

1970-1971 : Louis Hon

1965-1970 : Alberto Muro

1964-1965 : Ernst Stojaspal

1963-1964 : Mohamed Azzouz

1958-1959 : Jean Laune

1957-1958 : Michel Brusseaux

1955-1957 : Félix Pironti

Newsletter